صفحه اصلیدرباره ما

درباره ما

 سبقه ۵۰ ساله سرمایه گذاران و موسسین در صنعت نساجی و صنایع وابسته منجر به ثبت و اعلام موجودیت شرکت مهرگان بافت پاسارگاد و شرکت‌ها و علائم تجاری وابسته در سال ۱۳۹۳ گردید. علیرغم سابقه ۱ ساله، تجربه و شناخت دقیق و اصولی این صنعت منجر به قدرت گرفتن این گروه و جذب اعتبارات مناسب جهت توسعه صنعتی و عمرانی و نهایتا ارائه تولیدات مشترک تحت علائم تجاری چون فرش کلاسیک، فرش سریران و ... گردید.

هم اکنون مفتخریم اعلام نماییم که پا را از حد شعار فراتر گذاشته و ادعای بهترین محصول بافته را جامه عمل پوشانیده ایم.

مهندسی دقیق پروسه‌های تولید و مهندسی دقیق تجاری مواد اولیه و جلوگیری از سربار باعث شده تا این محصول ممتاز علاوه بر کیفیت خیره کننده از قیمتی رقابتی نیز بهره ببرد.

هم اکنون بخشی از هدف این گروه یعنی ارتقاء سطح کیفی محصولات صنعت نساجی به واقعیت بدل شده و امید است با افزایش حوزه نفوذ در بازارهای خارجی به عنوان یک عضو کوچک این صنعت جان تازه ای به صادرات غیر نفتی ببخشیم.

برخی از محصولات فرعی و اصلی گروه صنعتی مهرگان به شرح زیر است:

 

 • الیاف مصنوعی و طبیعی 

  به همت زیر مجموعه‌های بازرگانی گروه انواع الیاف طبیعی و مصنوعی تولید داخل با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی و همچنین محصولات بین المللی وارداتی، در اختیار شرکت‌های وابسته و تولید کنندگان خرد قرار می‌گیرد.

   

 • انواع نخ  

  فرآوری و رنگرزی الیاف در مجموعه های وابسته صورت گرفته و در نهایتا طی پروسه ریسندگی به انواع نخ مورد نیاز صنایع نساجی بدل می‌گردد. این گروه آماده عقد قرارداد جهت تامین مواد اولیه شرکتها و کارخانجات نساجی می‌باشد.

   

 • تولیدات بافته  

  شامل انواع فرش ماشینی با تعداد شانه و تراکم متفاوت و انواع گلیم و طرحهای برجسته بوده که با کیفیت ممتاز و قیمت مناسب در اختیار توزیع کنندگان جهت ارائه به بازارهای داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.

برای مشاهده محصولات بافته به بخش محصولات مراجعه کنید.

 

بازگشت به بالا